O nás

 "Príbeh Lenky"

Pred pár mesiacmi, keď sa Lenka ocitla v strese a neistote kvôli problémom so svojimi zubami, netušila, na koho sa obrátiť. Jej zubný stav sa zhoršoval, a ona potrebovala rýchle a profesionálne riešenie. Našťastie, jedného dňa prechádzala okolo komplexu DALLAS centrum v Bardejove a našla tam svetlo na konci tunela - novootvorenú zubnú kliniku BJ DENT.

Už pri príchode na miesto ju potešila výhoda vlastného parkovania, čo pre ňu bolo veľkým plusom, pretože nemusela hľadať parkovacie miesto v blízkosti kliniky. Rýchlo si zavolala a zabezpečila si termín na nasledujúci deň - zázračne do 24 hodín od jej požiadavky.

Druhý deň sa Lenka ocitla v klinike BJ DENT a bola milo prekvapená moderným a čistým prostredím. Klinika disponovala štyrmi ambulanciami, čo znamenalo krátku čakaciu dobu a individuálne liečenie. Lekár jej vysvetlil možnosti liečby a ponúkol rýchle riešenie, ktoré by jej vrátilo úsmev späť.

Ale čo Lenku naozaj uchvátilo, bolo to, že klinika BJ DENT ponúkala možnosť získať nové zuby do 72 hodín. Bola ohromená tým, že sa bude môcť opäť usmiať do troch dní. Okrem toho jej ponúkli aj možnosť financovania na splátky, čo jej pomohlo zmierniť finančnú záťaž.

Liečba prebehla hladko a Lenka bola šťastná, že sa môže po tak krátkej dobe usmiať. Keďže klinika BJ DENT Bardejov ponúka zubnú pohotovosť denne do 22:00, cítila sa istejšie, že v prípade núdze je v dobrých rukách.

Lenka bola vďačná, že objavila zubnú kliniku BJ DENT v DALLAS centre v Bardejove. Jej príbeh je len jedným z mnohých príkladov toho, ako táto klinika poskytuje rýchlu, profesionálnu a dostupnú zubnú starostlivosť v príjemnom prostredí.


 

Sme tu kedykoľvek pre vás - rezervujte si termín TUalebo na tel. čísle +421 901 787 222